Altisport

Plavky

Chystáte se strávit dovolenou u moře, bazénu, rybníku či řeky a nemáte ještě nové trendy plavky? Neváhejte a nahlédněte do kategorie s plavkami, kde si určitě vybere každý z vás. Kousky jsou v mnoha barevných variantách a střizích, takže se s naší nabídkou určitě trefíme do vkusu úplně každému z vás. Na všechny modely u nás najdete slevy 50 až 70%. Můžete si být jistí, že ať už si vyberete jakýkoliv kousek, bude vždy skladem a vyexpedujeme vám ho do 24 hodin.

Kvalitní a stylové

Při výrobě plavek klademe důraz především na kvalitu, protože ta je pro nás ta nejdůležitější. Kousky jsou šité z kvalitních materiálů, jako je například nylon a elastan, které jsou pružné a rychleschnoucí. Plavky jsou navíc zdvojené, aby neprosvítaly. Veškeré kousky jsou vytvářeny dle nejnovějších trendů, takže s nimi budete stále moderní a styloví.

Široká škála

U Altisport najdete spoustu druhů plavek ve spoustě barevných variantách a kombinacích. Na výběr máme také z mnoha velikostí, takže si u nás přijde na své opravdu úplně každý. Pokud máte rádi plavky s potiskem, i ty u nás můžete najít. V modelech, které nabízíme, se budete cítit pohodlně a příjemně, a všichni u moře, bazénu či v přírodě vám je budou jedině závidět.

Zobrazit celý popis »

3 nejprodávanější PlavkyFacebook Instagram