Drtička SKLADY

Outdoor

Pokud máte v oblibě podnikání jakýchkoliv outdoor aktivit a schází vám nějaké vybavení, projděte si naši kategorii „Outdoor“, kde najdete spoustu zajímavých a potřebných produktů k vašim dobrodružným cestám se slevami 50 až 70 %. Ať už se chystáte stanovat, grilovat, rybařit nebo cvičit v přírodě, najdete u nás vše, co potřebujete. Všechny tyto potřeby pro outdoor činnosti pro vás máme vždy skladem a expedici do 24 hodin.

Stany, grily či vodácké vybavení

Kdo by neměl rád kempování s rodinou či přáteli na nějakém hezkém a příjemném místě u vody. Altisport nabízí veškeré vybavení pro tyto outdoor činnosti, jako je například stanování, grilování, rybaření nebo outdoor sport. U nás najdete plážové, klasické, ale i párty stany ve všelijakých barevných kombinacích a velikostech. Ke každému kempování také patří spousta dobrého jídla, které si můžete ugrilovat na grilech či ohništích, které také nabízíme.

Pohodlné spaní i venku

Jestli plánujete dobrodružnou outdoor dovolenou, například u řeky nebo jezera, neměli byste podcenit vybavení. U Altisport naleznete veškeré vybavení pro váš spánek v přírodě, konkrétně v kategoriích se stany, spacáky a doplňky k nim. Spacáky jsou vhodné pro outdoor spaní i v těch chladnějších nocích, kdy se teplota drží okolo -10°. Spací pytle mají protiskluzové pásy, vysoce hřejivou výplň, a především jsou lehké a snadno skladné, takže vám zabere jen málo místa.

Zobrazit celý popis »

3 nejprodávanější OutdoorBatoh SAM 73 TAYLOR UB 177 ČERNÁ

424 Kč s kódem SLEVANAVSE
-50%
Extra sleva

Batoh PEAK BACKPACK B184130 BÍLÁ

496 Kč s kódem SLEVANAVSE
-38%
Extra sleva

Dámská taška TORSTAI MIYOSHI GREY

699 Kč s kódem SLEVANAVSE
-46%
Extra sleva

Taška přes rameno SAM 73 UB 167 ČERNÁ

349 Kč s kódem SLEVANAVSE
-50%
Extra sleva

Taška SAM 73 RORY UB 174 ČERNÁ

324 Kč s kódem SLEVANAVSE
-50%
Extra sleva

Pánský batoh ALPINE PRO MADD MBGN005 ČERNÁ

683 Kč s kódem SLEVANAVSE
-42%
Extra sleva

Dámský batoh ALPINE PRO AMADE LBGP052 ČERNÁ

911 Kč s kódem SLEVANAVSE
-23%
Extra sleva
Facebook Instagram