Kilpi

Dámské boty

Hledáte pohodlné sportovní boty? Nabízíme Vám kvalitní dámské boty, s jedinečným designem za přijatelné ceny. Vybírat můžete z dámských bot určených na turistiku a do nerovného terénu, které Vám usnadní chůzi a nohy se budou cítit pohodlně a příjemně. V naší nabídce naleznete také sportovní dámské boty, které lze využít nejen při sportech, ale také na běžné nošení, máte-li rádi celkový sportovní vzhled a rádi se oblékáte do sportovního oblečení. Mezi dámské boty jsme také zařadili letní sandály a pantofle, které díky svému vzhledu vypadají na noze opravdu skvěle. Vybírat můžete z různých dámských velikostí, které máme vždy skladem.

Dámské boty pro každoroční období

Sháníte dámské boty na letní teplé dny i boty do chladného zimního počasí? Nabízíme Vám široký sortiment sandálů, sportovní outdoorvé obuvi, žabek, ale i zimních kotníkových bot a kozaček. Hlavním požadavkem zimních bot je, aby Vaše nohy byly stále v teple, což použitý velmi kvalitní materiál a perfektní zpracování zajistí. V nabídce dámských bot si vyberete z mnoha modelů, které lze nosit na turistiku, ale i na běžné nošení k vodě nebo k občasnému využití na procházku do města.

Kvalitní dámské boty

Pro každou ženu je velmi důležité vypadat dobře a mít kvalitní a pohodlné boty. Mnoho dámských bot je vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou odolné a mají jedinečný design. Některé ze zimních modelů jsou vyrobeny z materiálu, které nepropustí vodu a vlhkost a proto jsou vhodné do jakéhokoliv terénu za každého počasí. Pro letní obuv je velmi důležité, aby boty byly prodyšné a zároveň, aby zajistily maximální pohodlí.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
699 Kč
Dámské zimní boty Loap Primosa jsou vyrobeny z vysoce kvalitního…
2.
699 Kč
Dámské sportovní sandále Alpine Pro Lancaster 2 jsou vyrobeny z…
3.
699 Kč
Dámské zimní boty Loap Primosa jsou vyrobeny z vysoce kvalitního…
4.
1 367 Kč s kódem EXTRA
Dámská zimní obuv Alpine Pro Cinda Vám přijde vhod do města, do přírody i…
5.
863 Kč s kódem EXTRA
Dámské zimní boty Alpine Pro Kolaso jsou vyrobeny ze syntetického…
6.
935 Kč s kódem EXTRA
Dámské boty Alpine Pro Lothare jsou vyrobeny z impregnovaného…
7.
174 Kč
Dámské pantofle Sam 73 Zachara jsou ideálním společníkem na letní…
8.
1 079 Kč s kódem EXTRA
Dámská zimní obuv Alpine Pro Borba Vám přijde vhod do města, do přírody i…
9.
499 Kč
Dámské letní sandále Alpine Pro Guranta jsou vyrobeny z kvalitního…
10.
180 Kč
Dámské žabky Sam 73 - WF 57 jsou vyrobeny z kvalitního, měkkého a…
Facebook Instagram