Velký letní výprodej

Karimatky

Chystáte se do přírody pod stan, a sháníte kvalitní, a především pohodlnou karimatku? U Altisport najdete široký výběr, ve kterém se nachází nejen samotné karimatky, ale také pumpy, kompresory nebo matrace. U nás zkrátka najdete vše, co potřebujete, a to dokonce se slevami až 50%. Vše máme skladem a po objednání vám zboží vyexpedujeme do 24 hodin.

Do přírody i na chatu

Ať už plánujete strávit volný čas na chatě nebo v přírodě, naše karimatky vám budou sloužit při jakékoliv příležitosti. V naší nabídce najdete nafukovací, pěnové, ale i samonafukovací karimatky, které vám budou díky automatickému systému nafukování ihned k dispozici. Veškeré modely poskytují vysoký komfort a zajišťují dokonalou tepelnou izolaci od země.

Široký výběr

V naší bohaté nabídce můžete objevit jak karimatky na spaní do kempu, na chatu nebo na tábor, tak i modely vhodné na jógu či jiné volnočasové aktivity. Vybírat můžete z mnoha druhů a barevných variant. Všechny karimatky jsou vyráběny z kvalitních modelů, takže jejich hmotnost je opravdu nízká, mají výborné izolační vlastnosti a jsou snadno sbalitelné. Díky nim bude váš spánek klidný a pohodlný v jakémkoliv terénu.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
767 Kč s kódem SLEVANAVSE
Nafukovací karimatka Alpine Pro Donate je praktickým doplňkem domů i na…
2.
639 Kč s kódem SLEVANAVSE
Samonafukovací karimatka Alpine Pro Loise poslouží při kempování a…
3.
959 Kč s kódem SLEVANAVSE
Samonafukovací karimatka Alpine Pro Livose poslouží při kempování a…
4.
825 Kč s kódem SLEVANAVSE
Samonafukovací karimatka Loap Rip je určena pro milovníky přírody. Malý…
5.
864 Kč s kódem SLEVANAVSE
Samonafukovací karimatka Loap Solare se skvěle hodí pro campingové výlety…
Facebook Instagram