Altisport

Dětské boty

Pokud hledáte dětské boty na běžné nošení a sportování, můžete vybírat z naší nabídky. Tyto boty si mohou děti brát každý den do školy, nebo je mohou využít při různých sportovních aktivitách či na procházkách a výletech. Dětské sportovní boty mají dostatečně vysokou podrážku, aby byla chůze příjemná a pohodlná. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů, splňující funkční vlastnosti, jako je například správné odvětrávání, které zabraňuje nadměrnému pocení nohou. Na teplé letní dny se budou rozhodně hodit sandály, ve kterých se nebude potit noha. Dětské boty nabízíme ve všech dětských velikostech, které máme vždy skladem. Vybírat můžete z rozmanitých barev.

Dětské boty pro dívky a chlapce

Sháníte sportovní dětské boty? Z naší nabídky si vyberou holky i kluci. Pokud Vaše děti vyráží na výlet do hor či jim chcete dopřát pohodlí pro každodenní nošení, určitě si vyberete z širokého sortimentu. Většinou je pro děti rozhodujícím faktorem, jakou mají boty barvu. U nás si mohou vybrat boty výrazných barev, ale i obuv, která je méně výrazná. Některé dětské boty jsou vybaveny rychlozavazováním, což ušetří Vám i Vašim dětem mnoho času. Obuv je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou pro dětské boty důležité, jelikož dětská noha se vyvíjí a potřebuje pohodlí a perfektní zpevnění.

Kotníkové dětské boty

Děti mají mnoho energie a většinu času jsou v pohybu, proto je důležité, aby jejich noha a kotník byly co nejvíce chráněny a zároveň zpevněny. Tento typ dětských bot má zavazování na tkaničky, které jsou v mnoha případech výrazných barev a proto se stávají pro děti více zajímavé. Podešev u těchto modelů je vyrobena z odolných a pevných materiálů. Důležité u těchto dětských bot je podrážka, která má účelné rozvržení, aby se bota nadměrně nesmekala. Modely jsou vyrobeny z omyvatelného materiálu, což je pro dětské boty důležité, jelikož louže a bláto jsou pro ně velmi lákavé.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
699 Kč
Dětské pantofle Crocs Croband jsou rozhodně jednou z nejoblíbenějších…
2.
449 Kč
Dětské sandále Alpine Pro Barbielo jsou vyrobeny z kvalitního a odolného…
3.
223 Kč s kódem EXTRA30
Dětské tenisky Alpine Pro Sairo jsou vyrobeny z kvalitní a pevné…
4.
1 079 Kč
Dětské pantofle Crocs Literide Clog K přicházejí na trh se zcela novým…
5.
249 Kč
Dětské tenisky Sam 73 - KBTR 230 jsou vyrobeny z kvalitní a pevné…
6.
159 Kč
Vložky do bot Rucanor Basic Sports Insoles jsou vhodné do sportovních i…
7.
499 Kč
Dětské sandále Alpine Pro Barbielo jsou vyrobeny z kvalitního a odolného…
8.
223 Kč s kódem EXTRA30
Dětské tenisky Alpine Pro Sairo jsou vyrobeny z kvalitní a pevné…
9.
1 139 Kč
Plně nepromokavé a funkční dětské trekové boty Salomon XA Pro 3D CSWP K…
10.
1 399 Kč
Dětské kotníkové boty Keen Targhee Mid WP Y s nepromokavou membránou jsou…
Facebook Instagram