30 dní

Loap

Loap

Značka LOAP je tradičním výrobcem sportovního oblečení a vybavení pro volný čas a pobyt v přírodě. Při navrhování klade firma důraz nejen na módnost a atraktivní vzhled, ale také na použití kvalitních materiálů a doplňků. Funkčnost výrobků zajišťují moderní střihy a praktické propracované detaily.

Samozřejmostí jsou pro značku Loap módní barevné kombinace. Oblečení pro volný čas, outdoorové i extrémní využití pak maximálně odpovídá určení a funkci pro kterou bylo navrženo. Na módnost a novinky ve vývoji materiálů také reagujeme každoroční úpravou kolekce batohů, stanů a spacích pytlů.

Značka LOAP je v nabídce většiny specializovaných sportovních prodejen po celé České republice. V současnosti jsou výrobky vyváženy do řady zemí Evropy, především na Slovensko, do Ruska, Lotyšska, Litvy a Estonska,Ukrajiny, Maďarska, Polska, ale také do Turecka, Israele nebo Velké Británie. Zákazníci si mohou vybrat ze širokého spektra výrobků pánského, dámského a dětského oblečení nebo batohů různých velikostí a litráží, stanů a spacích pytlů.

Dámské sandále LOAP ESPERA SSL19165 ČERNÁ

391 Kč s kódem SLEVANAVSE
-53%
Extra sleva

Pánské sandále LOAP GAPP SSM1968 ČERNÁ

489 Kč s kódem SLEVANAVSE
-55%
Extra sleva

Pánské sandále LOAP HELIGT SSM1962 ČERNÁ

391 Kč s kódem SLEVANAVSE
-50%
Extra sleva

Dámský kabát LOAP JESSIKA CLW19116 ČERNÁ

979 Kč s kódem SLEVANAVSE
-50%
Video Extra sleva
Facebook Instagram