Velký letní výprodej

Letní spacáky

Jezdíte rádi v letních měsících na dovolenou do přírody za dobrodružstvím? Pokud ano, tak jistě víte, že aby se vám pohodlně a dobře spalo, je zapotřebí mít pořádné vybavení, včetně kterého je samozřejmě i letní spacák. Ať už se chystáte do přírody pod stan, do kempu nebo jen přespat na chatě či zahradě, spací pytle z naší nabídky se zkrátka hodí pro každou příležitost. Všechny modely letních spacáků máme stále na skladě a po objednání vám je vyexpedujeme do 24 hodin.

Pohodlné spaní

Veškeré letní spacáky od Altisport jsou vyráběné tak, aby vyhověly všem vašim podmínkám a požadavkům na pohodlí a kvalitu. Prohlédněte si naší nabídku, ve které najdete desítky modelů letních spacáků, které jsou ušité z kvalitních, a především lehkých materiálů, takže je jejich váha opravdu muší. Další skvělou předností je například hřejivá výplň, vnitřní kapsa nebo odlehčený obal.

Spousta barevných kombinací

Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku letních spacáků, která přímo hýří nejen klasickými barvami, ale také veselými odstíny. U nás naleznete dokonce i modely, které jsou určené pouze pro dámy. Věříme, že si u nás vybere ten správný letní spacák naprosto každý z vás a budete s ním nadmíru spokojeni.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
1 189 Kč s kódem SLEVANAVSE
Dekový spací pytel Hannah Lodger 200 je ideální k použití na jaře i v…
2.
1 269 Kč s kódem SLEVANAVSE
Dekový spací pytel Hannah Ranger 200 je ideální k použití na jaře i v…
3.
639 Kč s kódem SLEVANAVSE
Spací pytel Alpine Pro Firuze dobře poslouží nejen při kempování a letní…
4.
895 Kč s kódem SLEVANAVSE
Spací pytel Alpine Pro Peire Vám dobře poslouží nejen při kempování a…
5.
1 522 Kč s kódem SLEVANAVSE
Vyrážíte často na cyklovýlety nebo prostě na svých cestách potřebujete jen…
Facebook Instagram