Zimní bundy

Ledvinky

Věnujete spoustu svého volného času sportování nebo turistice? Pokud vyrážíte na kratší vzdálenosti a nepotřebujete mít u sebe tolik věcí, je pro vás ledvinka ideální. My u Altisport pro vás máme širokou nabídku těchto malých pomocníků, do kterých se vám vejdou například nejen klíče, mobil, kapesníky, ale i lahev s pitím. Veškeré modely máme vždy skladem se slevami 20 až 40%. Pokud si u nás objednáte ledvinku, vyexpedujeme vám ji ihned do 24 hodin.

Designové a moderní

Naše nabídka ledvinek je opravdu široká. Můžete vybírat z mnoha barevných variant a druhů. Máme například modely, které se dají nosit díky odnímatelnému popruhu také jako malá taška přes rameno. Takže je jen na vás, zda si ledvinku zapnete kolem pasu či ji ponesete přes rameno. Můžete u nás například najít modely, které obsahují i lahev na pití.

Kvalita na prvním místě

Veškeré typy ledvinek mají anatomicky tvarovaný pás, tudíž její nošení vám nebude nijak nepříjemné a nebude vám bránit v žádném vašem pohybu. Modely jsou vyráběné tak, aby vám sloužily přesně podle vašich představ. Uvnitř ledvinek můžete najít hlavní velkou komoru, ve které se nachází ještě jedna malá postranní kapsa na zip, vnitřní organizér a na vnější straně naleznete dokonce i bezpečnostní reflexní prvky.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
367 Kč s kódem SLEVANAVSE
2.
427 Kč s kódem SLEVANAVSE
Sportovní ledvinka Rucanor Bottle Belt 1 je výborným společníkem pro…
3.
299 Kč s kódem SLEVANAVSE
4.
399 Kč s kódem SLEVANAVSE
5.
367 Kč s kódem SLEVANAVSE
7.
279 Kč s kódem SLEVANAVSE
Ledvinka LOAP HASA BA15146 - má jednu hlavní komoru, ve které najdete…
8.
524 Kč s kódem SLEVANAVSE
Ledvinka Puma Originals PU Waist Bag TFS je vyrobena z odolného materiálu…
9.
759 Kč s kódem SLEVANAVSE
Ledvinka Osprey Daylite Waist vám bude dobrým společníkem na cestování,…
10.
349 Kč s kódem SLEVANAVSE
Dámská ledvinka Puma WMN Core Seasonal Sling Pouch je vhodná pro…
Rozsah:
-
Zobrazeno 12 položek
Facebook Instagram