Zimní bundy

Kraťasy

Kraťasy jsou univerzálním druhem oblečení, který můžeme nosit téměř od jara až do podzimu. Máte své oblíbené kraťasy ve skříni, které vám skvěle padnou? Pokud ne, podívejte se na naši nabídku pohodlných a kvalitních kousků. Na všechny druhy naleznete vždy slevy šplhající k 50-70 %. Můžete zde nahlédnout do kategorií s dámskými, pánskými, ale i dětskými kraťasy. Všechny jsou vhodné například pro jízdu na kole, kolečkové brusle nebo běhání. Při žádných aktivitách nebudou bránit vašemu pohybu.

Pohodlný módní kousek

Důležitou součástí našich šatníků pro každé letní období jsou rozhodně kraťasy. Existuje mnoho střihů tohoto druhu oblečení. Mohou být kraťasy tříčtvrteční, nad kolena anebo úplně krátké. Jsou zkrátka nenahraditelné, protože se dají kombinovat se všemi možnými topy a nabízí stálý volný pohyb a pocit pohodlí. U Altisport si můžete vybrat z mnoha barev, střihů a velikostí, které skvěle padnou na každou postavu. Kraťasy jsou vytvářeny z kvalitních materiálů jako je bavlna, elastan či polyester, díky kterým skvěle sedí na postavě..

Na sport i na koupání

Chystáte se na dovolenou, kde budete jak sportovat, tak i trávit čas v moři nebo u bazénu? Nahlédněte do kategorie kraťasy na koupání, kde můžete vybrat zajímavé kousky pro celou rodinu. V koupacích kraťasech vám bude pohodlně a nebudou vás omezovat v žádném pohybu. 

Zobrazit celý popis »

3 nejprodávanější KraťasyFacebook Instagram