Zimní bundy

Boty

Chybí vám ke sportovnímu oblečení správné a pohodlné boty? Náš sortiment je široký a obsahuje mnoho druhů. Na veškeré typy máme vždy slevy 50-70 %. V naší nabídce můžete najít například turistické nebo trekové boty, které jsou vhodné do náročných terénů a tras. Jsou vyráběny z kvalitních funkčních materiálů a jejich podrážky jsou vysoké a pevné, takže už nebudete mít problém zdolat jakýkoliv obtížný povrch. Dále také nabízíme boty pro teplejší část roku, jako jsou pantofle, žabky, sandály nebo boty do vody. Pokud se věnujete běhání, i pro vás máme pestrou nabídku běžeckých bot, které vždy tlumí dopady nohy a šetří tak vaše klouby.

Boty pro každého

Naše kategorie se opět dělí na boty dámské, pánské a dětské. Každý si u nás zkrátka přijde na své. Sháníte žabky, pantofle či sandále na dovolenou? Nebo potřebujete nové, pohodlné a spolehlivé turistické boty? Neváhejte a prohlédněte si naši pestrou nabídku, kde najdete rozmanitou škálu bot různých barev, typů a velikostí.

Pohodlí a styl

Veškeré boty z naší nabídky mají jedinečný design a jsou natolik pohodlné, že už je nebudete chtít ze svých nohou nikdy sundat. U Altisport zkrátka najdete kousky pro každou příležitost. Všechny typy máme vždy skladem a odesíláme je do 24 hodin.

Zobrazit celý popis »

3 nejprodávanější BotyDámské zimní boty SAM 73 LBTP228 BÍLÁ

1 329 Kč s kódem SLEVANAVSE
-30%
Extra sleva

Pánské pantofle 4F NOSD4-KLM202 DARK BLUE

319 Kč s kódem SLEVANAVSE
-20%
Extra sleva

Dámské boty ALPINE PRO NIKO UBTS232 ČERNÁ

1 279 Kč s kódem SLEVANAVSE
-20%
Novinka Extra sleva

Dámské boty ALPINE PRO WATE UBTP194 ČERNÁ

759 Kč s kódem SLEVANAVSE
-36%
Extra sleva

Dámské pantofle SAM 73 UBTR178 RŮŽOVÁ

249 Kč s kódem SLEVANAVSE
-50%
Extra sleva
Facebook Instagram