Altisport 60% Kixmi 70%

Příběh Altisportu

V historii společnosti AltiSport je kromě obchodního úspěchu hluboko zakotvený i příběh vášně a odhodlání. Po skončení vojenské služby a v dozvucích sametové revoluce, dvacetiletý Aleš Titlbach zahájil svou podnikatelskou cestu v malebném městě Litvínov. V květnu 1995 zde otevřel první prodejnu se sportovním oblečením. S rostoucím úspěchem přesídlil v roce 1998 do většího Mostu, kde v obchodním domě Prior zřídil obchod o rozloze přes 750m2. Nebyl to jen obchod - bylo to celé patro věnované sportovnímu oblečení s vlastním skladem nad prodejnou.

Story
Story

S novým miléniem přišla také vizionářská myšlenka internetového obchodu. V roce 2012 byla dokončena skladová hala v Lomu u Litvínova, což nám umožnilo expedovat objednávky po celé ČR z našeho areálu s plochou 5.000m2. Již v roce 2010 jsme byli hrdými držiteli ocenění "Shop roku" v kategorii móda a oblečení - a toto ocenění získáváme pravidelně. V roce 2013 jsme dosáhli vrcholu - stali jsme se absolutními vítězi v kategorii Eshop roku v České republice.

Story
Story

Inovace v podnikání nás dovedla k navázání spolupráce se zahraničními výrobci na počátku roku 2010, což vedlo k narození naší vlastní kolekce. O pět let později, v roce 2015, jsme představili další značku, KIXMI. Roku 2015 jsme se poprvé objevili v televizní reklamě a v následujícím roce se naše oblečení stalo neodmyslitelnou součástí seriálů a filmů.

Story
Story

Naši spokojení zákazníci hovoří sami za sebe. Slavíme půl milionu zákazníků v ČR a ročně expedujeme 300.000 balíčků! V roce 2016 jsme se přesunuli do ještě větších skladových prostor v centru Litvínova, s plochou 10.000m2.

Story
Story

Rok 2020 představoval zlom. Rozhodli jsme se expandovat do Evropy a otevřeli první e-shop na Slovensku. Růst našeho týmu pokračoval s příchodem Vojty Titlbacha, syna zakladatele Aleše, a započala tak naše vlastní výroba v ČR. V roce 2023 jsme rozšířili naše působení o e-shopy v Maďarsku, Polsku, Rumunsku a zároveň spustili B2B portál v České republice.

Story
Story

Celá cesta AltiSportu je příběhem nejen podnikatelského úspěchu, ale také rodinné vášně a inovačního ducha. A těšíme se na další kapitoly tohoto vzrušujícího příběhu!

Story

 

 

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby. Více informací Méně informací
Facebook Instagram