Altisport 70% Kixmi 70%

Pravidla zpracování recenzí

podnikající fyzické osoby Aleše Titlbacha, IČO: 49870955, se sídlem nám. Republiky 965, 435 11 Lom, pro prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu umístěného na adrese https://www.altisport.cz (dále jen e-shop).

Recenze, které zveřejňujeme, pocházejí výhradně od zákazníků, kteří si recenzované produkty na e-shopu skutečně zakoupili.Za tímto účelem obdrží naši zákazníci po nákupu na našem e-shopu odkaz na hodnocení, který mohou použít k vložení recenze k zakoupeným produktům.

Jak se mohu přihlásit k odběru e-mailů pro hodnocení produktů?

E-maily s odkazem na vložení recenze produktů můžete dostávat dvěma způsoby. Souhlas se zasláním e-mailu s odkazem na vložení recenze prostřednictvím Heureka.cz můžete udělit během procesu objednávání bezprostředně před odesláním objednávky. Dále vám při každé objednávce zašleme e-mail s možností napsat recenzi k produktu na našich webových stránkách.

Odběr e-mailů s recenzemi produktů můžete zrušit následujícím způsobem: Na konci každého našeho e-mailu najdete proklik, který vás přesměruje na stránku pro odhlášení z odběru našich obchodních sdělení.

Jak je zajištěno, že recenze produktů nejsou falešné?

Pouze zákazníci, kteří zakoupili produkty na altisport.cz, mohou zanechat hodnocení těchto produktů. To zajišťujeme tak, že pro každého zákazníka vytvoříme odkaz na stránku pro vložení recenze produktu na základě čísla objednávky vygenerovaného individuálně při jejím odeslání. Číslo objednávky obsahuje mimo jiné informace o tom, zda a jaké produkty zákazník zakoupil. To znamená, že je technicky možné zadávat hodnocení produktů pouze u skutečně zakoupeného zboží.

Jak určujeme, které recenze jsou nejdůležitější?

Abychom určili a upřednostnili nejvýznamnější recenze, analyzujeme všechny recenze na základě různých charakteristik, jako je aktuálnost, délka a užitečnost dané recenze.

Jak mám postupovat v případě, že mi odkaz na hodnocení produktu nebyl zaslán?

Do 14 dnů od obdržení objednávky máte možnost kontaktovat náš zákaznický servis prostřednictvím e-mailu info@altisport.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře a poté vám bude zaslán odkaz.

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby. Více informací Méně informací
Facebook Instagram