Kixmi 70% Altisport 70%

Napsali o nás

deník.cz

článek naleznete zde

ShopRoku 2013: nejoblíbenějším je Altisport.cz

Uživatelé nákupního rádce Heureka.cz zvolili vítěze prestižní soutěže ShopRoku 2013. Přes 3,5 milionu vyplněných dotazníků spokojenosti rozhodlo o tom, které e-shopy jsou pro rok 2013 ty nejkvalitnější.

Cena popularity je cenou všech internetových uživatelů, kteří v průběhu celého srpna a září 2013 hlasovali pro svůj oblíbený obchod prostřednictvím hlasovacího formuláře na stránkách soutěže ShopRoku.cz. Celkem bylo v letošním roce uděleno 156 025 hlasů, ze kterých vzešlo devět finalistů a vítěz, e-shop Altisport.cz.

více zde ...

NOVA

článek naleznete zde

Nova slaví 20 let, Altisport je jejím partnerem

O víkendu odstartovaly narozeninové oslavy dvacátého výročí vysílání TV Nova velkou celonárodní soutěží o atraktivní ceny. Po celé republice jste hledali dvacet červených boxů s poukazy na dárky. A vaše odezva byla obrovská!

Ve velké narozeninové soutěži jste mohli získat 1 x sportovní oblečení pro rodinu na celý rok v hodnotě 50 000,- Kč od společnosti Altisport

více zde ...

SEZNAM.cz

článek naleznete zde

Altisport je v Případové studii na SEZNAM.cz

Případová studie představuje výsledky obsahové kampaně společnosti Altisport, s.r.o., jejichž PPC zastřešuje agentura ONEDESIGN, s.r.o. Jedná se o kampaň zaměřenou na jarní oblečení, která byla spuštěna v období hlavní sezóny.

Inzerce v obsahové síti Skliku je pro nás velmi efektivní. Přinesla nám nárůst objednávek o 25 % a navíc došlo ke snížení průměrné ceny za objednávku. Získali jsme nové zákazníky, kteří u nás mohou opakovaně nakupovat, a proto v inzerci v obsahové síti Skliku budeme určitě i nadále pokračovat.

více zde ...

HEUREKA.cz

výsledky naleznete zde

Altisport zvítězil v ceně popularity 2013

Soutěž ShopRoku si klade za cíl vyhlásit nejoblíbenější eshopy mezi internetovou veřejností a především najít kvalitní obchody, představit důležitost kvality poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníků.

Myslíme si, že spokojený zákazník musí být základním principem internetového obchodu a jen se spokojenými zákazníky se může rozvíjet internetové obchodování jako takové. Proto v soutěži ShopRoku o vítězích v Ceně kvality mohou rozhodovat jen reální zákazníci zapojených internetových obchodů.

Cena popularity 2013: Vítěz Altisport.cz

více zde ...

SUPER.cz

článek naleznete zde

Zimní bundy od ALTISPORT na prestižním portálu SUPER.cz

Tahle zpráva vás zaručeně zahřeje: Zimní bundy ALTISPORT mají slevy až 80%

Plánujete nákup nového zimního vybavení? Pak vybírejte stylově! Využijte možnosti nakoupit před Vánoci z pohodlí domova a ušetřete na slevách až 80%! Odpusťte si letos konečně zběsilý předvánoční shon v přeplněných nákupních centrech! Vychutnejte si klidnou atmosféru a v klidu a s rozmyslem nakupujte ze svého domova. Díky výhodám nákupu právě na Altisport.cz máte možnost zboží vyměnit až do 15. ledna! Vybírejte z nejnovějších kolekcí nabitých designem, který vám zajistí pozornost každého muže.

více zde ...

NOVA

článek naleznete zde

Výherci z velké narozeninové soutěže se radují z ceny od ALTISPORT.cz

My slavíme, ale dárky dostáváte vy! Ve velké narozeninové soutěži jste je hledali po celé republice, lov byl úspěšný a šťastlivcům gratulujeme!

1 x sportovní oblečení pro rodinu na celý rok v hodnotě 50 000,- Kč od společnosti Altisport
Narozeninový box, který ukrýval poukázku na toto sportovní oblečení, objevil v Kutné Hoře Michal Mandelík. Jak vidíme, hodí se mu.

více zde ...

YOUTUBE.com

kanál naleznete zde

Produktová videa zboží i televizní spot na celosvětovém video portále YOUTUBE.com

Na kanálu Altisportcz najdete produktová videa zboží nabízené na e-shopu: www.altisport.cz

Altisport sponzor pořadu na tv Nova od 30.11.2013. Jedná se o první televizní spot určen k pořadům na TV Nova (sponzor pořadu)

více zde ...

APEK - asociace pro elektronickou komerci

informace naleznete zde

ALTISPORT je členem APEK a má certifikát
APEK – Certifikovaný obchod

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) certifikuje internetové obchody již od roku 1999. Cílem tradičního certifikátu APEK – Certifikovaný obchod je nejen zvýšení důvěryhodnosti obchodu pro zákazníky, ale také prověření správného uvádění všech povinných údajů.

APEK – Certifikovaný obchod nezahrnuje pouze kontrolu uvádění správných údajů v souladu s platnou legislativou a namátkové testovací nákupy, ale také ověření samotného nákupního procesu za pomoci tzv. mystery shoppingu. Obchodník tak získá hodnocení e-shopu nejen z hlediska formálního, ale také praktického.

více zde ...

SUPER.cz

článek naleznete zde

ALTISPORT znovu na prestižním portálu SUPER.cz
zimní oblečení se slevami až 80 %

Internetový obchod se sportovním oblečením Altisport nabízí nejen obrovské slevy, ale zároveň má 100 000 kusů oblečení skladem! Díky tomu je zboží expedováno ještě v den objednávky a druhý den je vám doručeno.

Altisport si pro vás připravil slevy na zimní bundy, které se šplhají až na neuvěřitelných 80 %! V nabídce naleznete širokou škálu dámských, pánských i dětských zimních bund, se špičkovým designovým a barevným provedením.

více zde ...

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby. Více informací Méně informací
Facebook Instagram