EXTRA25

Zimní čepice dámské

Dámy, ať už zimu milujete nebo ji naopak nesnášíte, je potřeba se za každou cenu dokonale chránit a především oblékat. Zimní bunda, teplé kalhoty a boty někdy ovšem nestačí. Myslet byste mšly také na vhodné doplňky, které Vám zaručí mnohem větší teplo i v extrémnějších podmínkách. Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili dámské zimní čepice, které zahřejí a navíc dokonale doladí Váš aktuální zimní outfit na svah či do města. Zakládáte si na tom, jak vypadáte a to za každé situace i za každého počasí? Pokud ano, každá žena by to tak měla mít. Především je důležité, abyste se cítila pohodlně a díky tomu i sebevědomě. Dámské zimní čepice jsou v naší nabídce k dispozici hned v několika různých barevných variantách, designech, vyrobené z různých materiálů.

Stylové dámské zimní čepice se slevou až 78%

Toužíte po dokonalé dámské zimní čepici, která by Vám seděla a navíc i perfektně slušela? Pořiďte si dokonalý doplněk pro letošní sezónu i Vy. Jsme si jisti, že z naší nabídky si vyberou i ty náročnější ženy či dívky. Vyberte si ideální zimní čepici na hory nebo běžné nošení. Je pro Vás připraveno skladem hned několik různých typů od známých značek, jako je např. Nordblanc, Kilpi, Loap, Nell a spousta dalších. Letos si zimu užijete naplno, tím si můžete být jisté. Prohlédněte si naši nabídku z pohodlí a tepla Vašeho domova. Zaručeně si přijdete na své! Už nebudete muset pobíhat po obchodech, kde jsou davy lidí. Dámské zimní čepice jsou skvělým módním doplňkem, který navíc příjemně zahřeje Vaši hlavu a především uši.

Zimní čepice pro dámy od známých značek

Pokud patříte mezi náročnější typy a nestačí Vám pouze nabídka nudných černých a bílých čepicí, potěšíme Vás, připravili jsme pro Vás dámské zimní čepice, které hrají veselými barvami. Vybírat si navíc můžete z celé řady různých velikostí. V nabídce navíc naleznete i spoustu kvalitních čelenek, které dokonale ukryjí a zahřejí Vaše uši.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
299 Kč
Běžecký set Rucanor Running Set tvoří sportovní a lehká čepice a rukavice.…
2.
Naše cena:
199 Kč
Dámská zimní čepice Sam 73 - UC 127 je vyrobena z vysoce kvalitního…
3.
Naše cena:
199 Kč
Dámská zimní čepice Sam 73 - UC 130 je vyrobena z vysoce kvalitního…
4.
Naše cena:
199 Kč
Dámská zimní čepice Sam 73 - UC 132 je vyrobena z vysoce kvalitního…
5.
Naše cena:
199 Kč
Dámská zimní čepice Sam 73 - UC 130 je vyrobena z vysoce kvalitního…
6.
Naše cena:
149 Kč
Zimní čepice Alpine Pro Irune je vyrobena z vysoce hřejivého materiálu,…
7.
Naše cena:
200 Kč
Dámská zimní čepice Alpine Pro Mania 2 je vyrobena z vysoce hřejivého…
8.
Naše cena:
149 Kč
Zimní čepice Alpine Pro Abene je vyrobena z vysoce hřejivého materiálu,…
9.
Naše cena:
119 Kč
Zimní čepice Loap Zorico je vyrobena z hřejivého a příjemného materiálu,…
10.
Naše cena:
199 Kč
Dámská zimní čepice Sam 73 - UC 134 je vyrobena z vysoce kvalitního a…
Facebook Instagram