EXTRA SLEVA až 30%

Zimní bundy dětské

Dětské zimní bundy, které naleznete v našem širokém sortimentu splňují vysoké nároky především na kvalitu materiálů, ze kterých jsou vyrobeny. Tyto materiály mají funkční vlastnosti jako jsou odolnost proti větru a sněhu. Kvalitní dětské zimní bundy jsou prodyšné a zároveň mají vlastnost udržet tělesné teplo a odvádět pot od těla. Každé dítě si tak může zimní radovánky užívat, aniž by mu byla zima, nebo se cítilo nepohodlně. V našem obchodě Vám nabízíme dětské zimní bundy mnoha velikostí, barev a moderního designu.

Zvláště u dětí klademe důraz na to, aby v tom nejhorším počasí bylo stále v teple a neprochladlo. Děti milují zimní radovánky jako stavění sněhuláků nebo koulování, proto je výběr zimní bundy velice důležitý. Pokud chcete, aby Vaše dítě bylo stále v teple a suchu není třeba dělat kompromisy a je třeba dbát na kvalitu.

Dětské zimní bundy pro holky i kluky

Nezapomínáme na naše nejmenší i jim stejně jako dospělým přinášíme dětské zimní bundy v trendy barvách. V nejnovějších kolekcích jsou oblíbené výrazné barvy a jejich kombinace. Pro Vás jako rodiče bude jistě velkou výhodou široký výběr velikostí a to už od velikosti 86. Pokud patříte mezi sportovní nadšence zaručujeme Vám, že na Altisport.cz se na zimu vybavíte celá rodina.

Dětské zimní bundy – Nordblanc, Loap, Kilpi

I u dětských zimních bund můžete vybírat hned z několika velmi oblíbených značek, kdy každá se pyšní jinou funkcí. Například zimní bundy Nordblanc si velmi zakládají na kvalitě materiálů a proto je voděodolnost zimních bund až 10 000 mm. Vaše dětičky tak mohou strávit celé odpoledne ve sněhu, aniž by byly promočené.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

2.
299 Kč
Dětská prošívaná bunda Sam 73 - KJCM 129 je vyrobena z větruodolného…
3.
999 Kč
Chlapecká lyžařská bunda Kilpi OBER-JB je vyrobena z materiálu SIBERIUM…
4.
749 Kč
Chlapecká zimní bunda Sam 73 - BB 522 je vyrobena z voděodolného,…
5.
1 449 Kč
Dívčí lyžařská bunda s kapucí Kilpi MILS-JG je vyrobena z materiálu…
6.
1 449 Kč
Chlapecká lyžařská bunda Kilpi ATENI-JB je vyrobena z membránového…
7.
999 Kč
Chlapecká lyžařská bunda Kilpi OBER-JB je vyrobena z materiálu SIBERIUM…
8.
1 299 Kč
Dívčí lyžařská bunda s kapucí Kilpi SAARA-JG je vyrobena ze špičkového…
9.
1 449 Kč
Chlapecká lyžařská bunda Kilpi ATENI-JB je vyrobena z membránového…
Facebook Instagram