Drtička SKLADY

Trika funkční

Funkční trika jsou důležitou součástí šatníku každého, kdo se alespoň trochu věnuje sportu. Pokud hledáte správné funkční triko, ve kterém se vám bude dobře hýbat, projděte si naše kategorie s těmito kousky se slevami 50-70 %. Věříme, že si u nás určitě vyberete to pravé pro vás. Veškerá funkční trika mají specifické vlastnosti, mezi které patří například dokonalý odvod potu či udržení správné tělesné teploty. Modely jsou vyrobeny ze 100% polyesteru a právě díky němu má tyto skvělé vlastnosti.

Trika pro celou rodinu

Sportujete nebo rádi podnikáte různé volnočasové aktivity i se svými dětmi? I pro ně můžete u Altisport pořídit funkční trika, která jsou opravdu kvalitní a sportování v nich bude bavit celou rodinu. Následujte naše kategorie dámské, pánské i dětské a vyberte si to správné triko pro jakýkoliv sport.

Široký výběr

Náš sortiment je opravdu široký, vybírat můžete z mnoha barev, značek, střihů a velikostí. Ženy u nás mohou najít funkční trika ve velikostech od S do 5XL. Ať už sháníte funkční triko s krátkým rukávem na sport v létě, nebo triko s dlouhým rukávem na jaro či podzim, najdete u nás oba typy v mnoha barvách. Díky triku od Altisport budete při vašich volnočasových aktivitách stále šik.

Zobrazit celý popis »

3 nejprodávanější Trika funkčníFacebook Instagram