Altisport

Trička s dlouhým rukávem dětská

Dětských triček s dlouhým rukávem není nikdy dost. Skvrna od oběda, zamazání z venkova nebo jiné různé nečistoty, s tím vším se téměř denně potýká každá matka. Proto je důležité, aby vaše dítě mělo velkou zásobu dětských triček s dlouhým rukávem. Nabízíme populární a moderní dětská trička s dlouhým rukávem pro holky i kluky. U nás naleznete modely, které jsou v přední části na prsou zdobeny pouze malým a decentním potiskem, ale také u nás můžete najít vzory, které jsou moderní a u dětí velmi oblíbené. Vybírat můžete z velikostí od 92 až po 176. Veškerá trička máme vždy skladem a expedici do 24 hodin.

Kvalitní a pohodlné modely

Děti jsou neustále v pohybu, a proto je potřeba, aby měly oblečení, které bude pro ně pohodlné a nebude je nijak omezovat v oblíbených aktivitách. Pokud sháníte dětská trička s dlouhým rukávem, které bude vašemu dítěti slušet, inspirujte se naší nabídkou. Nejčastěji použitým materiálem je bavlna, která patří díky svým vlastnostem mezi ty nejoblíbenější. Hravý a zároveň elegantní styl zaujme každé dítě.

Přijatelné ceny za značkové oblečení

Chcete vašemu dítěti dopřát kvalitní a značkové oblečení? Tak to jste u Altisport správně. Vybírejte ze spousty krásných barev, vzorů, velikostí a střihů. Pokud si u nás vyberete dětské tričko s dlouhým rukávem, můžete si být jistí, že v něm bude vaše dítě stále trendy a bude se v něm cítit maximálně pohodlně.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
99 Kč
Dětské triko Sam 73 - KTSM169 s dlouhým rukávem a kulatým výstřihem je…
2.
175 Kč
Dětské triko Sam 73 - KTSP 220 s dlouhým rukávem a kulatým výstřihem je…
4.
499 Kč
Dětské termo triko Kilpi Wilke-J je vyrobeno z rychleschnoucího,…
5.
99 Kč
Dětské triko Sam 73 - KTSM169 s dlouhým rukávem a kulatým výstřihem je…
6.
225 Kč
Chlapecké triko Sam 73 - BT 531 s dlouhým rukávem a kulatým výstřihem je…
7.
159 Kč
Dětské triko s dlouhým rukávem CASHO je vyrobeno z přírodní bavlny a…
8.
149 Kč
Chlapecké triko Sam 73 - BT 519 s dlouhým rukávem a kulatým výstřihem je…
9.
209 Kč s kódem EXTRA30
Dětské triko Alpine Pro Teofilo 7 s dlouhým rukávem a kulatým výstřihem…
Facebook Instagram