Vrácení nevhodných dárků

Termoprádlo dětské

V dnešní době je pro děti a jejich rodiče velmi oblíbené termoprádlo, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které nedovolí, aby dítě při sportování prochladlo. Bývalo pravdou, že když dítě při sportu nejprve zpotilo a poté ho ofoukl vítr, většinou onemocnělo. Právě dětské termoprádlo dítě nyní chrání, protože má funkční vlastnosti, jako je odvádění potu od těla, udržení tělesného tepla a rychlé schnutí materiálu. V této kategorii Vám nabízíme dětské termoprádlo v provedení triček s krátkým i dlouhým rukávem, dětské termokalhoty a kraťasy a dokonce i termoroláky. Vybírat můžete také ze široké škály barev, kvalitních značek a z mnoha dětských velikostí.

Dětské termoprádlo různých velikostí a barev

Dětské termoprádlo naleznete v nabídce už do velikosti 134. Vybírat také můžete z nejrůznějších barev, které lze kombinovat. Nechybí zde ani celé dětské sety. Dětské termoprádlo je v nabídce jako dívčí a chlapecké. Je v nabídce také dětské termoprádlo, které je jak pro holky, tak pro kluky.

Dětské termoprádlo se slevou

Jak termoprádlo dámské nebo pánské, tak i dětské je vyrobeno z velice kvalitních materiálů, které budou splňovat všechny funkce. Pokud se jako rodina chystáte vyrazit na hory jistě byste neměli zapomenout na termoprádlo pro děti. Využijte slev až 50%, které Vám nabízíme.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
543 Kč s kódem SLEVANAVSE
Termoprádlo Sensor Original Active je vhodné pro celoroční použití a …
4.
495 Kč
Dětské teplé termo tričko Nordblanc Flinch s dlouhým rukávem je vyrobeno…
5.
495 Kč
Dětské teplé termo tričko Nordblanc Flinch s dlouhým rukávem je vyrobeno…
7.
227 Kč s kódem SLEVANAVSE
Dětské termo triko Loap Pitta s dlouhým rukávem je vyrobeno z…
8.
479 Kč s kódem SLEVANAVSE
9.
765 Kč s kódem SLEVANAVSE
Dětské funkční termoprádlo Sensor Flow je určené pro sportování v…
10.
663 Kč s kódem SLEVANAVSE

Dětské termo triko LOAP PITTA CLK1963 MODRÁ

227 Kč s kódem SLEVANAVSE
-24%
Extra sleva
Facebook Instagram