Drtička SKLADY

Svetry dětské

Máte doma malého sportovce, který tráví mnoho času venku? Dopřejte mu a vybavte ho kvalitním dětským svetrem, který ho zahřeje a zároveň svým funkčním materiálem propustí vlhkost od těla a bude stále v suchu a neprochladne. Také se vám vybaví myšlenka z dětství, že většina svetrů vám nebyla příjemná na kůži? Tohoto se obávat nemusíte, jelikož tyto dětské svetry jsou vyrobeny z velmi příjemných materiálů. Veškeré modely máme vždy skladem a po objednání vám je vyexpedujeme do 24 hodin.

Barevné dětské svetry

Téměř každé dítě má v oblibě výrazné barevné varianty, proto jsme pro vás připravili širokou nabídku velmi zajímavých dětských svetrů. Malé slečny si mohou vybírat z populárních dívčích barev, jako je růžová, červená nebo žlutá. I chlapci mají na výběr z barevných kombinací jako například z modré, zelené či šedé barvy a mnoho dalších. Novým hitem jsou dětské svetry, které mají zajímavý design a krásné vzory. Díky námi nabízeným výrazným svetrům vaše dítě nepřehlédnete a můžete si být jistí, že bude stále trendy.

Dětské svetry na zip

Žádné z dětí nemá rádo složité a zdlouhavé oblékání vrchních dílů oblečení. Máme pro vás nabídku z dětských svetrů, které mají rychlé a snadné zapínání. Svetry mají po celé délce až ke stojáčku zip, který zcela zahalí krk, a bude jej chránit před chladným vzduchem. Námi nabízené dětské svetry mají kovové jezdce, které jsou praktické a odolné.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

7.
446 Kč s kódem SLEVANAVSE
Dívčí svetr Altisport Libola-J je vyroben z vysoce hřejivého materiálu.…
9.
455 Kč s kódem SLEVANAVSE
Dětský outdoorový svetr Alpine Pro Berto je vyroben z velice hřejivého,…
10.
427 Kč s kódem SLEVANAVSE
Chlapecký svetr Altisport Gino-J je vyroben z vysoce hřejivého materiálu.…

Dětský svetr ALPINE PRO HOBO 2 KPLS020 MODRÁ

1 119 Kč s kódem SLEVANAVSE
-20%
Extra sleva

Dívčí svetr ALTISPORT LIBOLA-J ČERNÁ

446 Kč s kódem SLEVANAVSE
-65%
Extra sleva

Chlapecký svetr KILPI REGIN-JB NJ0011KI MODRÁ

899 Kč s kódem SLEVANAVSE
-40%
Extra sleva
Facebook Instagram