Trička

Sluneční brýle

Potřebujete nové sportovní sluneční brýle do sbírky? Následujte naši nabídku s těmi nejkvalitnějšími a nejmodernějšími slunečními brýlemi na trhu. Veškeré brýle máme se slevami 50 až 70 %, a po objednání vám je vyexpedujeme do 24 hodin, protože jsou vždy skladem. Můžete u nás najít sluneční brýle univerzální, které se hodí jak pro ženy, tak i pro muže. Pokud máte děti, a rádi sportujete během slunečných dnů venku i s nimi, najdete u nás sluneční brýle i pro ně.

Nejstylovější sluneční brýle

V našem sortimentu najdete pouze ty nejnovější a nejstylovější sluneční brýle, které sluší naprosto každému. Ať už si potrpíte na klasické jednobarevné brýle, nebo naopak na pestré barvy, u nás najdete veškeré typy. Pokud si objednáte brýle z naší nabídky, obdržíte k nim pouzdro a čistící hadřík, abyste o ně mohli pečovat a měli je stále jako nové.

Celoroční využití

Sluneční brýle, které u Altisport nabízíme, jsou určené pro jakoukoliv příležitost a pro jakékoliv roční období. Ať už si je vezmete na sport, do města či jiné volnočasové aktivity, nikdy neuděláte chybu. Jsou vhodné jak na léto k vodě či na sport, tak i na zimu na hory, kde bývají sluneční paprsky také ostré. Všechny typy brýlí mají UV filtr 400, což značí vysokou ochranu proti slunečnímu záření.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

3.
495 Kč
Tmavé sluneční brýle Nordblanc Reality jsou vhodné na sport i pro běžné…
4.
299 Kč + EXTRA SLEVA
Ostatní:"Obal pro přenos; UV 400 ochrana",
6.
395 Kč
Sluneční brýle Nordblanc Focus jsou vhodné na sport i pro běžné používání.…
7.
999 Kč + EXTRA SLEVA
Ostatní:"Obal pro přenos; UV 400 ochrana",
8.
1 299 Kč + EXTRA SLEVA
Ostatní:"UV 400 ochrana; Zrcadlový povrch; Nastavitelná gumová nosní…
10.
299 Kč + EXTRA SLEVA
Ostatní:"Obal pro přenos; UV 400 ochrana",
Rozsah:
-
Zobrazeno 66 položek

Sluneční brýle 4F H4L21-OKU062 DEEP BLACK

699 Kč s kódem SLEVANAVSE
-5%
Novinka Extra sleva
Facebook Instagram