Alpine Pro

Podzimní bundy dětské

Hledáte lehkou podzimní dětskou bundu, se kterou bude Vaše dítě nejen spokojeno po designové stránce, ale hlavně ho ochrání před prochladnutím a leckdy nepříjemným podzimním počasím? Pokud Vaše dítě rádo tráví čas venku, věnuje se sportu nebo pro něj hledáte jednoduše bundu pro každodenní nošení, dětské podzimní bundy z naší nabídky jsou přesně to pravé co hledáte. Skvělé střihy bund jsou přizpůsobeny veškerým venkovním dětským aktivitám. Kvalitní materiál a originální provedení bund zaručují pohodlí a ochranu před chladem či deštěm. Díky nepromokavé úpravě látky, funkčním prvkům a příjemnému materiálu se z podzimních dětských bund stává nepostradatelná součást dětského šatníku. Pořídíte-li si některou z naší široké nabídky, nebudete se již muset bát nepředvídatelného podzimního počasí, protože Vaše děti budou v suchu a teple. Vybírejte z nepřeberného množství barev, velikostí a stylových designů.

Dětské podzimní bundy pro nejmenší

Dětské podzimní bundy můžete vybírat v naší nabídce již od velikosti 104. I nejmenší z nás mohou být chráněni před nepříznivým podzimním počasí. Bundy jsou v nabídce až do velikosti 170. Ta v některých případech padne i dospělým mezi námi. Ať už máte doma holčičku nebo chlapečka v nabídce je zastoupení designů pro oba. Dětské podzimní bundy jsou lehoučké a dítě je na sobě unese kamkoliv vyrazíte.

Dětské podzimní bundy z kvalitních materiálů

U podzimních bund je důležitá kvalita materiálů. Na té bude záležet rodičům hlavně pokud se chystají koupit dětské podzimní bundy pro své děti. Podzimní bunda by měla být vyrobeny z voděodolného a větruvzdorného materiálu. V podzimních měsících je počasí nepředvídatelné a pokud si děti často hrají venku je třeba je chránit kvalitním oblečením.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
499 Kč
Dívčí prošívaný kabát Kilpi Damia-JG je celorozepínací kabátek plněn…
2.
499 Kč
Dětská prošívaná bunda Altisport Oro s pevnou kapucí je vhodná do…
3.
599 Kč
Dětská prošívaná bunda Altisport Oro s pevnou kapucí je vhodná do…
4.
499 Kč
Dětská prošívaná bunda Altisport Oro s pevnou kapucí je vhodná do…
5.
499 Kč
Dětská prošívaná bunda Alpine Pro Alberto je vyrobena z voděodolného,…
6.
999 Kč
Dívčí outdoorová bunda Kilpi Ortler-JG je vyrobena z vysoce…
7.
584 Kč
Dívčí prošívaná bunda Sam 73 - GB 522 je vyrobena z kvalitního materiálu,…
8.
1 032 Kč
Dětská outdoorová bunda Hannah Brons JR je vyrobena z lehkého materiálu,…
9.
1 399 Kč s kódem EXTRA30
Chlapecká softshellová bunda Alpine Pro Nootko 9 je vyrobena z…
10.
584 Kč
Dívčí prošívaná bunda Sam 73 - GB 522 je vyrobena z kvalitního materiálu,…
Facebook Instagram