Doprava ZDARMA

Lyžařské bundy pánské

Lyžařské pánské bundy, které naleznete v našem širokém sortimentu, splňují vysoké nároky především na kvalitu materiálů, ze kterých jsou vyrobeny. Tyto materiály mají funkční vlastnosti, jako jsou odolnost proti větru a sněhu a proto jsou pro aktivity, jako je lyžování velmi oblíbené. Lehkost materiálů lyžařských pánských bund nijak nebrání ve sportovní činnosti a zároveň mají vlastnosti udržet tělesné teplo a odvádět pot od těla. V našem obchodě Vám nabízíme pánské lyžařské bundy mnoha velikostí, barev a moderního designu. Věříme, že si z naší nabídky vyberete i Vy.

Pánské lyžařské bundy v moderním designu

Naši nabídku neustále doplňujeme o nové kousky z nejnovějších kolekcí. Můžete se těšit na zajímavé designy dle posledních módních trendů. Letos letí neokoukané kombinace barev a také tvarů. I mužům záleží na tom, jak na horské dovolené nebo pobytu budou vypadat. Lyžařské bundy pánské jsou přizpůsobeny extrémních podmínkách v horách, ale také pohybu při sportování. Určitě si u nás z více jak stovky modelů bund vyberete tu pravou. Lyžařská bunda není pouze na sezónu, proto není třeba dělat kompromis a sázet na kvalitu.

Pánské lyžařské bundy do města i na hory

Spousta mužů si lyžařské bundy natolik oblíbila, že je začala nosit i jako běžnou součást denního zimního outfitu. Lyžařské bundy pánské tak nemusíte využívat pouze pro zimní sporty, ale také na vycházku do města nebo cestu do zaměstnání. Bundy vypadají mladistvě, jsou lehoučké a na nošení velice příjemné. Zvláště u mužů, kteří si na sportovní módu potrpí bude tento design vyhovovat.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
999 Kč
Pánská zimní bunda Kixmi Inys je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů,…
2.
1 199 Kč
Pánská lyžařská bunda Altisport Deloner je vyrobena z vysoce …
3.
1 999 Kč
Pánská zimní bunda Kilpi Ober-M je vyrobena z lehkého, prodyšného a…
4.
1 299 Kč
Pánská lyžařská bunda Altisport Virge je vyrobena z vysoce …
5.
1 099 Kč
Pánská lyžařská bunda Altisport Vanger je vyrobena z vysoce …
6.
1 999 Kč
Pánská zimní bunda Kilpi Ober-M je vyrobena z lehkého, prodyšného a…
7.
1 249 Kč
Pánská lyžařská bunda Alpine Pro Veren je vyrobena z nepromokavého,…
8.
3 999 Kč
Pánská zimní bunda Kilpi Thal-M je vyrobena z vysoce kvalitního a…
9.
1 499 Kč
Pánská lyžařská bunda Loap Lander je vyrobena z vysoce voděodolného,…
10.
2 499 Kč
Pánská zimní bunda Kilpi Tauren-M je vyrobena z vysoce voděodolného a…
Facebook Instagram