EXTRA SLEVA až 30%

Lyžařské bundy dámské

Přinášíme Vám širokou nabídku kvalitních lyžařských dámských bund, které Vám zajistí pohodlí a teplo při zimních sportech. Dámské lyžařské bundy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních funkčních a prodyšných materiálů, které nejen že zahřejí ale zároveň odvádějí pot a proto jsou velice vhodné právě pro zimní aktivity jako je lyžování. Jejich lehkost Vám při sportu nijak nebrání, a proto jsou tyto dámské lyžařské bundy u žen velmi oblíbené. Vybírat můžete ze široké škály barevného provedení a moderního designu. Z naší nabídky si jistě vybere i ta nejnáročnější žena.

Lyžařské bundy dámské pro milovnice zimních sportů

Každá žena, která patří mezi oblíbenkyně zimních sportů ví, že základem je mít nejen skvělé sportovní vybavení, ale také oblečení. Mezi oblečení se samozřejmě řadí také kvalitní zimní bunda. My jsme pro Vás vytvořili kategorii dámských lyžařských bund, které se skvěle hodí na svah. Můžete v nich lyžovat, jezdit na snowboardu, ale mít je i na běžné nošení. Spousta žen, které si zakládají na sportovní módě nosí tyto bundy jako běžnou součást outfitu. Pokud ji ovšem hledáte pouze pro sportovní účely jistě Vás bude zajímat celá řada parametrů.

Důležité parametry při výběru

Pokud vybíráte novou lyžařskou bundu, zjistíte, že výběr není tak úplně jednoduchý. Mezi důležité parametry patří materiál, vodní sloupec a prodyšnost. Nikdo nechce, aby po chvilce pobytu na sněhu byl promáčený a byla mu zima. V nabídce můžete najít lyžařské bundy dámské s vodním sloupcem až 10 000mm. Důležitá je také prodyšnost. U sportu se člověk často potí a proto je důležité, aby bunda dýchala. Opravdu kvalitní bunda Vás ochrání před mrazem i vodou a Vy budete po celou dobu v teple.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
1 959 Kč s kódem EXTRA
Dámská lyžařská bunda Altisport Herdia je vyrobena z vysoce…
2.
1 999 Kč
Dámská zimní bunda Kilpi Tessa-W je vyrobena z lehkého, prodyšného,…
3.
1 099 Kč s kódem EXTRA
Dámská zimní bunda Altisport Aven je vyrobena z vysoce kvalitního…
4.
1 500 Kč
Dámská lyžařská bunda Loap Otifa je vyrobena z vysoce voděodolného,…
5.
1 250 Kč
Dámská zimní bunda Alpine Pro Raha je vyrobena z velmi kvalitního,…
6.
1 499 Kč s kódem EXTRA
Dámská lyžařská bunda Altisport Herdia je vyrobena z vysoce…
7.
1 425 Kč
Dámská lyžařská bunda Loap Odelie je vyrobena z vysoce voděodolného,…
8.
2 999 Kč
Dámská lyžařská bunda 4F - KUDN 072A je vyrobena z vysoce …
9.
3 750 Kč
Dámská péřová bunda Alpine Pro Neitha je vyrobena z nepromokavého,…
10.
1 299 Kč
Dámská lyžařská bunda 4F - KUDN 060 je vyrobena z velmi kvalitního,…
Facebook Instagram