Ombre

Kraťasy dětské

Pořiďte svému dítěti kvalitní letní šortky, s nimiž stráví celé období prázdnin a radovánek! Dětské kraťasy na Altisport jsou z dobře prodyšných materiálů, jako jsou dryfor, či bavlna, které vynikají odvodem vlhkosti od těla, tudíž Vaše dítě ochrání před zapařením. Dalšími přednostmi jsou jistě moderní design a pohodlné střihy, které Vaše ratolest jistě taktéž ocení. Volnost pohybu zaručují veškeré modely dětských kraťasů, proto jsou vhodné pro oblíbené sportovní aktivity Vašich dětí, i na letní tábory, či jiné volnočasové akce. V nabídce si ale vyberete i spoustu šortek vhodných i pro procházky městem, či do školy. Dětské kraťasy u nás můžete nakoupit za velmi atraktivní ceny a v té nejlepší kvalitě, která je pro děti při jejich vývinu obzvláště potřeba.

Dětské kraťasy pro holky i kluky

Ať už máte doma holčičku nebo chlapečka v kategorii dětské kraťasy mu na léto jistě vyberete. Dívčí kraťasy mají přiléhavý střih a působí dospěle. V nabídce je máme v oblíbených barvičkách jako je růžová nebo zelenkavá. Na výběr je také z různých délek. Od mini kraťásků až po kraťasy ke kolenům nebo 3/4 kraťasy. Pro kluky je připravena také celá řada modelů, které lze nosit jako každodenní součást letního outfitu, ale i jako koupací plavky.

Pohodlí především

Pro děti, které si léto užívají nejvíce z nás, protože mají prázdniny je důležité hlavně pohodlí. Dětské kraťasy proto mají volnější střihy pro volnost pohybu a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Pokud se chystáte na rodinnou dobrodružnou dovolenou i pro děti jsou v nabídce kraťasy přizpůsobené pro outdoorové aktivity. Nechybí ani lehké bavlněné kraťasy, ve kterých se děti při letních teplotách kolem 30° C budou cítit nejlépe.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
194 Kč
Chlapecké 3/4 kalhoty Sam 73 Atrop jsou vyrobeny z kvalitního materiálu,…
2.
Naše cena:
179 Kč
Chlapecké koupací šortky Sam 73 - BS 509 jsou vyrobeny z kvalitního a…
3.
Naše cena:
194 Kč
Chlapecké 3/4 kalhoty Sam 73 Atrop jsou vyrobeny z kvalitního materiálu,…
4.
Naše cena:
149 Kč
Dětské kraťasy Alpine Pro Hinato jsou vyrobeny z rychleschnoucího…
5.
Naše cena:
224 Kč
Chlapecké koupací šortky Sam 73 - BS 511 jsou vyrobeny z kvalitního a…
6.
Naše cena:
300 Kč
Chlapecké plátěné 3/4 kalhoty Sam 73 - BS 514 jsou vyrobeny z kvalitního…
7.
Naše cena:
350 Kč
Chlapecké šortky Sam 73 - BS 520 v džínovém designu jsou vyrobeny z…
8.
Naše cena:
324 Kč
Chlapecké plátěné kraťasy Sam 73 - BS 521 jsou vyrobeny z kvalitního a…
9.
Naše cena:
149 Kč
Chlapecké bavlněné kraťasy Loap Baxi jsou vyrobeny z kvalitního a na omak…
10.
Naše cena:
200 Kč
Dětské bavlněné kraťasy Sam 73 Billio jsou vyrobeny z kvalitního a…
Facebook Instagram