Trička

Kempingové nádobí

Jezdíte v letních měsících do kempů či jen tak do přírody pod stan? Ke všem těmto aktivitám neodmyslitelně patří spousta dobrého jídla. A abyste si to dobré jídlo mohli uvařit, musíte mít k tomu vhodné kempingové nádobí. Na veškeré nádobí platí slevy 50 až 70 % a navíc máme vždy vše skladem. Tak neváhejte a objednejte si u nás kempingové nádobí, které vám bude dobře sloužit na všech vašich cestách za dobrodružstvím.

Chladící boxy či termosky

Mezi kempingovým nádobím u nás můžete najít také širokou škálu chladících boxů a tašek, termo hrnků, termosek či sady nádobí nebo skleniček. Většina chladících boxů a tašek je uzpůsobeno tak, že kvalitně izolují, chladí až 27 hodin, mají nízkou hmotnost, a skvěle se nosí v ruce díky ergonomické rukojeti. K chladícím boxům patří i chladící vložky, které u nás také najdete. Vložky prodlužují dobu chlazení, vydrží dvě až čtyři hodiny, jsou netoxické, dají se opakovaně používat a lze je mýt v myčce.

Kvalitní nádobí

Kempingové nádobí od Altisport je nerezové a je kvalitně zpracováno, takže vám vydrží dlouhé roky. Mezi kempingovým nádobím můžete najít například i podpalovač, který by neměl chybět v žádném nouzovém balíčku na vašich cestách ať už do kempu, nebo na ryby. U nás najdete zkrátka vše, co potřebujete pro své dobrodružné cesty.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
679 Kč s kódem SLEVANAVSE
Exkluzivní outdoorový jídelní set Silva Dine Duo Kit pro dvě osoby.…
2.
249 Kč s kódem SLEVANAVSE
3.
542 Kč s kódem SLEVANAVSE
Chladící taška a organizér sedačky Campingaz Tropic Car Sea Coolbag v…
4.
299 Kč + EXTRA SLEVA
Sportovní termo láhev Kilpi Insul-U je vyrobena z lehkého, plastového…
5.
769 Kč s kódem SLEVANAVSE
Chladící taška  CampinGAZ Enterteiner Dual Compart Hot/Cool udrží…
6.
619 Kč s kódem SLEVANAVSE
Chladící taška Campingaz Tropic Trolley Coolbag, která je primárně určena…
Rozsah:
-
Zobrazeno 6 položek
Facebook Instagram