60 dní

Kalhoty na snowboard dětské

Dětské kalhoty na snowboard jsou v mnohém podobné těm lyžařským. Musí splňovat ty největší nároky na voděodolnost, větruodolnost, prodyšnost i hřejivost. Tyto všechny důležité vlastnosti a spoustu dalších navíc jednoznačně splňuje náš sortiment. Děti budou s našimi kalhotami velmi spokojeny i po celém náročném dni na svahu. V kategorii dětských kalhot na snowboard najdete kalhoty osvědčených a nejkvalitnějších značek na českém trhu, vyhledávání je zde usnadněno obvyklým způsobem, podle barvy, velikosti, značky i doporučení. Pohodlí pro dívky Vám pak nabízí dívčí střih dětských kalhot na snowboard.

Dětské kalhoty na snowboard pro holky i kluky

Jste sportovně založená rodina a mezi Vaše oblíbené zimní radovánky patří právě jízda na snowboardu? Rádi byste do toho zapojili i Vaše děti a sháníte pro ně to pravé a odpovídající oblečení? Inspirovat se můžete v sekci dětské kalhoty na snowboard. Ty mají stejný střih a zpracování jako kalhoty na snowboard pro muže nebo ženy. Vybírat můžete z barev pro holčičky i chlapečky a to již od velikosti 98.

Dětské kalhoty na snowboard softshell

Mezi kalhotami na snowboard naleznete také kalhoty v provedení softshell. Softshell odolá náporu větru a disponuje vodním sloupcem až 10 000mm. Mají nepromokavé zipy a na hory se hodí stejně jako klasické kalhoty na snowboard. Tím, že je softshellový materiál slabší se v nich mohou děti cítit příjemněji a pohodlněji.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 0 položek

Tato kategorie je prázdná.

Facebook Instagram