AlpinePro

Elektrické chladící boxy

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
1 979 Kč
Nový a zdokonalený termoelektrický chladící box Powerbox® Plus 28L je…
2.
Naše cena:
2 699 Kč
Termoelektrický chladicí box s připojením do 12V autozapalovače a na 230V…
3.
Naše cena:
3 599 Kč
Termoelektrický chladicí box s připojením do 12V autozapalovače a na 230V…
Rozsah:
-
Zobrazeno 3 položek

Chladící box CampinGAZ Powerbox™ Plus 28L

1 979 Kč
(2 199 Kč)
-10%

Nový a zdokonalený termoelektrický chladící box Powerbox® Plus 28L je vyrobený s 30% izolace navíc než předchůdci řady Powerbox. Když je box zapojen do auta, nebo do sítě přes transformátor, tak udrží teplotu uvnitř boxu 20 °C pod okolní teplotou. Zlepšený a velmi chytrý ventilátor vydává maximálně 39 dB, takže Vás nebude rušit ani v noci. Vestavěný uzavírací prostor pro uložení kabelu ho chrání před jeho poškozením. Antimikrobiální přísada vstřikovaná do plastu uvnitř vložky pak chrání box před plísněmi, zápachem a prodlužuje životnost. S novým a moderním tvarem postaveným ze silného a hustého polypropylenu zůstanou boxy chladné i hodiny po odpojení od zdroje. Vyrobeno v Itálii.

Výkon izolace: 20 °C pod okolní teplotou.

Chladící box CAMPINGAZ POWEBOX™ PLUS 24L AC/DC ŠEDÁ

2 699 Kč
(2 999 Kč)
-10%

Termoelektrický chladicí box s připojením do 12V autozapalovače a na 230V. Izolace z vysoce kvalitní PU pěny. Box je vybaven ovladačem se 4 režimy - "vypnuto" bez nutnosti odpojit šňuru od zdroje, pro snížení hluku "noc", šetrný A++ k životnímu prostředí a stále efektivní "eco" a "max" pro maximální výkon.TE box má antimikrobiální ochranu. Tato ochrana odolává zápachům a plísním. Antimikrobiální účinek je získán z přísady, která je roztavena do plastu před tím, než je formována do vložky. To znamená, že antimikrobiální vrstva nemůže být poškrábána ani oslabena v průběhu času používání.

  • Hodnota delta T: 18 °C
  • Pojme: 8 x 1,5 l lahev
  • Izolace: PU pěna
  • Box lze připojit do zdířky autozapalovače nebo na síť 230 V
Novinka

Chladící box CAMPINGAZ POWEBOX™ PLUS 36L AC/DC ŠEDÁ

3 599 Kč
(3 999 Kč)
-10%
Termoelektrický chladicí box s připojením do 12V autozapalovače a na 230V. Izolace z vysoce kvalitní PU pěny. Hodnota delta T: chladí o 16°C pod teplotu okolí. Box je vybaven ovladačem se 4 režimy - "vypnuto" bez nutnosti odpojit šňuru od zdroje, pro snížení hluku "noc", šetrný A++ k životnímu prostředí a stále efektivní "eco" a "max" pro maximální výkon. Powerbox® Plus 36L 12/230V termoelektrický chladicí box má antimikrobiální ochranu. Tato ochrana odolává zápachům a plísním. Antimikrobiální účinek je získán z přísady, která je roztavena do plastu před tím, než je formována do vložky. To znamená, že antimikrobiální vrstva nemůže být poškrábána ani oslabena v průběhu času používání.
  • Hodnota delta T: 16 °C
  • Pojme: 10 x 1,5 l lahev
  • Izolace: PU pěna
  • Box lze připojit do zdířky autozapalovače nebo na síť 230 V

 

Novinka
Dámské zimní bundy Dámské zimní bundy