Kilpi

Elastické kalhoty dlouhé

Patříte mezi sportovní ženy, které si rády příležitostně zasportují nebo hledají pohodlné kalhoty na běžné nošení. Představujeme Vám dlouhé elastické kalhoty, které si okamžité zamilujete. Jsou vyrobeny z pružného materiálu, který je velice příjemný a hlavně skvěle padne. Mezi dlouhé elastické kalhoty jsme zařadili také sportovní leginy. Využít takové kalhoty můžete na běhání, aerobic, kolečkové brusle a jiné, u žen oblíbené, sporty. Dlouhé elastické kalhoty máme v nabídce v různých barvách a také velikostech. Dámy pokud hledáte oblečení na sportování, jistě tuto kategorie nepřehlédněte.

Elastické legíny pro každou ženu

Pro fitness, jógu či aerobic jsou legíny nejoblíbenější variantou. Proto jsme je i my zařadili do naší nabídky mezi dlouhé elastické kalhoty. Mohou mít různá provedení. Mezi nejvíce vyhledávané patří legíny s vyšším pasem. Vyšší pas je z pružné látky s možností překrytí. Péče o elastický materiál je šetrná a jistě se v něm každá žena bude cítit velice příjemně.

Dlouhé elastické kalhoty na jógu

V nabídce naleznete také dlouhé elastické kalhoty určené přímo na jógu. Využít je samozřejmě můžete i jiným nejrůznějším sportovním aktivitám. Kalhoty na jógu jsou o něco volnější než legíny. Mají dvě přední kapsy a v pase možnost stahování s překrytím látky. Spodní okraj nohavic je navíc zakončený strečovým nápletem. Vybírejte z nejrůznějších odstínů a užívejte si sport v příjemném a pohodlném oblečení.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

2.
252 Kč s kódem SLEVANAVSE
Dámské elastické legíny Sam 73 Moro jsou vyrobeny z kvalitního bavlněného…
3.
869 Kč s kódem SLEVANAVSE
Dámské elastické kalhoty Alpine Pro Taipa 4 jsou vyrobeny z…
4.
662 Kč s kódem SLEVANAVSE
Dámské elastické kalhoty Viking Ingrid jsou vyrobeny z rychleschnoucího…
5.
999 Kč
Dámské elastické kalhoty Kilpi Runner-W jsou vyrobeny z…
6.
899 Kč
Dámské elastické kalhoty Kilpi Runia-W jsou vyrobeny z…
7.
899 Kč
Dámské legíny Kilpi Invera-W jsou vyrobeny z pružného a…
8.
999 Kč
Dámské elastické kalhoty Kilpi Gear-W jsou vyrobeny z funkčního…
9.
1 299 Kč
Dámské běžkařské kalhoty Kilpi Karang-W jsou vyrobeny z funkčního a…
Facebook Instagram