zimní bundy výprodej

Doplňky na vaření

Rozsah:
-
Zobrazeno 4 položek

Kanystr Vango Square Water Carrier 15 L

248 Kč
(310 Kč)
-20%

Složitelný plastový kanystr Square Water Carrier je výborný jako rezervoár pitné vody pro pobyty v kempu nebo na festivalech s přáteli a rodinou. Jednoduše otočíte kohoutkem a naléváte. Je-li v něm menší množství vody nebo je-li prázdný, scvrkne se do menší ale stále poměrně pevné kompaktní velikosti, což se obzvlášť hodí, když je váš prostor pro zabalení omezený. Perfektní pro přepravu a skladování vody na cestách.

Příbor Ferrino Posate Deluxe

490 Kč
(690 Kč)
-29%

Příbor Ferrino Posate Deluxe

Na vašich cestách vám nesmí chybět tento praktický příborový set.

Do přírody a na další cesty je vhodný příborový set z nerezavé oceli. Takový set představuje POSATE DELUXE. Obsahuje skládající vidličku, lžíci a multifunkční nůž. Celý tento set je uschován v praktickém cestovním pouzdře s možností zavěšení na pásek. Kdykoliv dostanete hlad, budete mít tento příborový set po ruce. Dobrou chuť.

Příborový set z nerezové oceli, skládající se z vidličky, lžíce a multifunkčního nože. Vše je uloženo v praktickém cestovním pouzdře s možností zavěšení na pásek.

Sada skleniček na víno Vango Wine Glasses

305 Kč
(380 Kč)
-20%

Sada čtyř plastových skleniček na víno Vango Wine Glasses. Pevné ale přitom lehké. Výborné do piknikového koše, na domácí grilovačku nebo na cesty.

Hlavní přednosti skleniček na víno Vango Wine Glasses:

  • pevnost a nízká hmotnost
  • není vhodné do mikrovlnné trouby a do myčky

Sada skleniček Vango Tumblers Průhledná

225 Kč
(280 Kč)
-20%

Sada čtyř stylových akrylátových skleniček. Pevné ale přitom lehké. Výborné do piknikového koše, na domácí grilovačku nebo na cesty.

Nevhodné do mikrovlnné trouby nebo myčky.

Dámské zimní bundy Dámské zimní bundy