Alpine pro

Doplňky na vaření

Rozsah:
-
Zobrazeno 4 položek

Příbor HUSKY CUTKIT STŘÍBRNÁ

189 Kč

Odolný, nerezový kempingový příbor. Sada obsahuje lžíci, vidličku, nůž a kroužek. Ideální pro kempování, cestování a turistiku.

Hlavní přednosti - příbor Husky Cutkit:

  • Teplovzdorný
  • Snadno skladný
  • Možnost fixace celého setu pomocí kroužku

 

Novinka

Kanystr Vango Square Water Carrier 15 L

248 Kč
(223 Kč s kódem JARO)
-20%

Složitelný plastový kanystr Square Water Carrier je výborný jako rezervoár pitné vody pro pobyty v kempu nebo na festivalech s přáteli a rodinou. Jednoduše otočíte kohoutkem a naléváte. Je-li v něm menší množství vody nebo je-li prázdný, scvrkne se do menší ale stále poměrně pevné kompaktní velikosti, což se obzvlášť hodí, když je váš prostor pro zabalení omezený. Perfektní pro přepravu a skladování vody na cestách.

Extra sleva

Příbor Ferrino Posate Deluxe

490 Kč
(441 Kč s kódem JARO)
-29%

Příbor Ferrino Posate Deluxe

Na vašich cestách vám nesmí chybět tento praktický příborový set.

Do přírody a na další cesty je vhodný příborový set z nerezavé oceli. Takový set představuje POSATE DELUXE. Obsahuje skládající vidličku, lžíci a multifunkční nůž. Celý tento set je uschován v praktickém cestovním pouzdře s možností zavěšení na pásek. Kdykoliv dostanete hlad, budete mít tento příborový set po ruce. Dobrou chuť.

Příborový set z nerezové oceli, skládající se z vidličky, lžíce a multifunkčního nože. Vše je uloženo v praktickém cestovním pouzdře s možností zavěšení na pásek.

Extra sleva

Sada skleniček Vango Tumblers Průhledná

225 Kč
(202 Kč s kódem JARO)
-20%

Sada čtyř stylových akrylátových skleniček. Pevné ale přitom lehké. Výborné do piknikového koše, na domácí grilovačku nebo na cesty.

Nevhodné do mikrovlnné trouby nebo myčky.

Extra sleva
Pánské zimní bundy Pánské zimní bundy