Alpine pro

Chemické wc

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
2 249 Kč
Chemická toaleta Campingaz 20L Portable Toilet sestávající ze dvou snadno…
2.
Naše cena:
296 Kč
Sanitární prostředek nezbytný při používání chemické toalety - musí se…
3.
Naše cena:
449 Kč
Sanitární přísada pro odpadní nádrže. Chemikálie na rozložení obsahu…
4.
Naše cena:
242 Kč
Sanitární prostředek CampinGAZ INSTABLUE EXTRA (1 litr) je nezbytný při…
5.
Naše cena:
386 Kč
Sanitární přísada pro odpadní nádrže. Chemikálie na rozložení obsahu…
Rozsah:
-
Zobrazeno 5 položek

Desinfenkční prostředek CAMPINGAZ INSTAECO™ 1L ZELENÁ

386 Kč
(429 Kč)
-10%

Sanitární přísada pro odpadní nádrže. Chemikálie na rozložení obsahu/fekálií. Eliminuje zápach v odpadní nádrži. Dávkování: 5 ml na 1 litr vody / objemu nádrže. Hustota 1g/ml. Před použitím částečně zřeďte v odpadní nádrži správnou dávku chemie s vodou. Ecofriendly formule – šetrnější verze Instablue® Extra k životnímu prostředí.

Novinka

Dezinfekční prostředek CAMPINGAZ INSTASOFT® 1KG ZELENÁ

449 Kč
(499 Kč)
-10%

Sanitární přísada pro odpadní nádrže. Chemikálie na rozložení obsahu/fekálií. Eliminuje zápach v odpadní nádrži. Dávkování: 50 g (jeden uzávěr) na každých 10 litrů. Před použitím nalijte do odpadní nádrže cca 1 litr vody a přidejte 50 g (jeden uzávěr) Instasoft BLUE ANGEL certifikát – ekologický prostředek, který je biologicky odbouratelný a lze ho bezpečně používat i v odpadní nádržích / septicíc.

Novinka

Chemické WC CAMPINGAZ PORTABLE TOILET 20L

2 249 Kč
(2 499 Kč)
-10%

Chemická toaleta Campingaz 20L Portable Toilet sestávající ze dvou snadno a rychle oddělitelných zásobníků. Horního pro vodu na splachování a spodního pro odpad. Antimicrobial prkénko + mísa odolávají plísním a eliminují pachy. Pro větší pohodlí je sedací plocha zvýšena a má také rozšířené sezení. Extra silný spojovací zámek & pružinový systém. Madla vzadu a po stranách pro snadnou manipulaci. Vysoce kvalitní pístové čerpadlo. Antimikrobiální účinek na prkénku i míse. Rozšířené sedadlo pro větší pohodlí Lock & Spring spojovací systém mezi horní a spodní nádrží.

Desinfekční prostředek Campingaz Instablue Extra 1 litr Modrá

242 Kč
(269 Kč)
-10%

Sanitární prostředek CampinGAZ INSTABLUE EXTRA (1 litr) je nezbytný při používání chemické toalety - musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Příslušenství Campingaz k chemickým toaletám je ekologicky čisté, biologicky odbouratelné, neobsahuje formaldehyd. Pro případy, kdy je potřeba toaleta používána pouze příležitostně, doporučujeme nejpozději po týdnu vyprázdnit i ne zcela naplněnou odpadní nádrž. Uzávěr je opatřen dětskou pojistkou proti snadnému otevření.

Dávkování:

Při dávkování je třeba počítat 1 plné víčko od lahve Instablue Extra na každé 2 litry odpadu. Tj. počítáme-li, že zcela naplníme odpadní nádrž 20L odpadu, je potřeba dát před použitím do spodní nádrže 10 plných víček koncentrátu nebo 100 ml koncentrátu (1 víčko = 10 ml).

Desinfekční prostředek Campingaz Instablue Standard 2,5 litru Modrá

296 Kč
(329 Kč)
-10%

Sanitární prostředek nezbytný při používání chemické toalety - musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Příslušenství Campingaz k chemickým toaletám je ekologicky čisté, biologicky odbouratelné,neobsahuje formaldehyd. Pro případy, kdy je potřeba toaleta používána pouze příležitostně, doporučujeme nejpozději po týdnu vyprázdnit i ne zcela naplněnou odpadní nádrž. Uzávěr je opatřen dětskou pojistkou proti snadnému otevření.

Dávkování:

Při dávkování je třeba počítat 1 plné víčko od lahve Instablue na každý 1 litr odpadu. Tj.počítáme-li, že zcela naplníme odpadní nádrž 20L odpadu, je potřeba dát před použitím do spodní nádrže 20 plných víček koncentrátu nebo 200 ml koncentrátu (1 víčko = 10 ml).

Dámské zimní bundy Dámské zimní bundy