ONADNES softshell bundy

Chemické wc

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
107 Kč
2-vrstvý toaletní papír  vyrobený z celulozy vhodný pro všechny…
2.
Naše cena:
242 Kč
Výkonná a biologicky odbouratelná čisticí a deodorační chemie Instapink™…
3.
Naše cena:
242 Kč
Sanitární prostředek CampinGAZ INSTABLUE EXTRA (1 litr) je nezbytný při…
4.
Naše cena:
449 Kč
Sanitární přísada pro odpadní nádrže. Chemikálie na rozložení obsahu…
Rozsah:
-
Zobrazeno 4 položek

Spec. toaletní papír CampinGAZ EURO SOFT

107 Kč
(119 Kč)
-10%

2-vrstvý toaletní papír  vyrobený z celulozy vhodný pro všechny chemické toalety. Při kontaktu s dezinfekčním prostředkem Instablue se velmi snadno rozpouští, v odpadním zásobníku tak nevznikají chomáče, hrudky papíru a zásobník tak pojme více odpadu.

    •   Balení obsahuje: 4 role
    •   Jedna role = 200 útržků
    •   Dvouvrstvý toaletní papír
    •    Rozměr: 10 x 12,6 cm

Čistící prostředek CAMPINGAZ INSTAPINK™ 1L RŮŽOVÁ

242 Kč
(269 Kč)
-10%

Výkonná a biologicky odbouratelná čisticí a deodorační chemie Instapink™ 1L. Čistí a chrání toaletu, prodlužuje životnost a zanechává příjemnou vůni. Také zabraňuje usazování nečistot a tvrdé vody. Na kompletní vyčištění mísy: 30 ml a to minimálně 15 min před čištěním. Následně otevřete ventil a propláchněte čistou vodou. Na splachování: 30 ml do horní nádrže s vodou.

Novinka

Desinfekční prostředek Campingaz Instablue Extra 1 litr Modrá

242 Kč
(269 Kč)
-10%

Sanitární prostředek CampinGAZ INSTABLUE EXTRA (1 litr) je nezbytný při používání chemické toalety - musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Příslušenství Campingaz k chemickým toaletám je ekologicky čisté, biologicky odbouratelné, neobsahuje formaldehyd. Pro případy, kdy je potřeba toaleta používána pouze příležitostně, doporučujeme nejpozději po týdnu vyprázdnit i ne zcela naplněnou odpadní nádrž. Uzávěr je opatřen dětskou pojistkou proti snadnému otevření.

Dávkování:

Při dávkování je třeba počítat 1 plné víčko od lahve Instablue Extra na každé 2 litry odpadu. Tj. počítáme-li, že zcela naplníme odpadní nádrž 20L odpadu, je potřeba dát před použitím do spodní nádrže 10 plných víček koncentrátu nebo 100 ml koncentrátu (1 víčko = 10 ml).

Dezinfekční prostředek CAMPINGAZ INSTASOFT® 1KG ZELENÁ

449 Kč
(499 Kč)
-10%

Sanitární přísada pro odpadní nádrže. Chemikálie na rozložení obsahu/fekálií. Eliminuje zápach v odpadní nádrži. Dávkování: 50 g (jeden uzávěr) na každých 10 litrů. Před použitím nalijte do odpadní nádrže cca 1 litr vody a přidejte 50 g (jeden uzávěr) Instasoft BLUE ANGEL certifikát – ekologický prostředek, který je biologicky odbouratelný a lze ho bezpečně používat i v odpadní nádržích / septicíc.

Novinka
Dámské zimní bundy Dámské zimní bundy