Trička

Boxerky pánské

Při sportovních aktivitách je velice důležitá také volba spodního prádla. Aby nikde nic nepřekáželo a netlačilo, vyrábí se sportovní spodní prádlo jak pro ženy, tak i pro muže. I my jsme do naší nabídky zařadili pánské boxerky. Boxerky mají krátkou nohavičku, a pro muže jsou velmi oblíbenou variantou spodního prádla. Jsou vyrobeny z elastického přilnavého materiálu, který se dokonale přizpůsobí tvaru těla. Pánské boxerky se hodí ke sportovním aktivitám díky tomu, že jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který dobře odvádí vlhkost na vnější stranu materiálu.

Příjemný pocit při nošení

Abyste měli stále příjemný pocit i při větší zátěži, jsou pánské boxerky vyrobeny z materiálu DRYFOR. Ten má specifické vlastnosti, a navíc úžasně rychle schne. Vy tak budete v suchu a pohodlí i při větší fyzické zátěži. Toto funkční pánské spodní prádlo má v pase širokou gumu, která vás při pohybu nebude nikde tlačit, a to jistě spousta mužů ocení. Vybírat můžete hned z několika barevných variant pánských boxerek.

Různé velikosti skladem

Abyste se cítili pohodlně, je důležité zvolit správnou velikost prádla. U nás naleznete pánské boxerky ve velikosti S až 3XL. Protože jsou boxerky z přilnavého materiálu, je důležité vybrat tu správnou velikost. Kdyby byly pánské boxerky příliš volné, neplnily by ten správný účel, a vy byste se cítili zcela nepohodlně.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

2.
395 Kč
Pánské sportovní boxerky Nordblanc jsou vyrobeny z velice kvalitního, na…
3.
795 Kč
Pánské termo boxerky Nordblanc jsou vyrobeny z velice kvalitního, na…
4.
395 Kč
Pánské sportovní boxerky Nordblanc jsou vyrobeny z velice kvalitního, na…
5.
594 Kč s kódem SLEVANAVSE
Pánské trenky Sensor Double Face Merino Wool vyrobené z úpletu unikátní…
8.
594 Kč s kódem SLEVANAVSE
Pánské boxerky Sensor Merino Active jsou vyrobeny z vysoce kvalitní Merino…
9.
395 Kč
Pánské sportovní boxerky Nordblanc jsou vyrobeny z velice kvalitního, na…
10.
288 Kč s kódem SLEVANAVSE
Pánské boxerky Represent Exclusive Mike jsou vyrobeny z kvalitního a na…
Rozsah:
-
Zobrazeno 23 položek
Facebook Instagram